TYMUSCO - USŁUGI

Firma TYMUSCO jest operatorem logistycznym,
który dostosowuje swoje usługi do potrzeb klienta.

 • USŁUGI


  TRANSPORT DROGOWY
  KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY  Firma TYMUSCO specjalizuje się w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym ładunków drobnicowych, częściowych i całopojazdowych pomiędzy dowolnymi miejscami w Europie.

 • USŁUGI


  TRANSPORT MORSKI (KONTENEROWY)  Firma TYMUSCO jak spedytor morski oferuje przewóz ładunków pełnokontenerowych (FCL) oraz drobnicowych (LCL) pomiędzy największymi portami kontenerowymi na Świecie: Rotterdam, Hong Kong, Singapur, Hamburg, Szanghaj.

 • USŁUGI


  TRANSPORT LOTNICZY  Firma TYMUSCO to także spedycja lotnicza obejmująca wiele działań, które prowadzą do przesłania przesyłki transportem lotniczym, wszelkimi jego formami i dostępnymi sposobami (door to door).

 • USŁUGI


  TRANSPORT KOLEJOWY  Firma TYMUSCO proponuje transport kolejowy kontenerów pomiedzy dowolnymi miejscami w Europie oraz transport kolejowy materiałów sypkich.

 • USŁUGI


  TRANSPORT INTERMODALNY  Firma TYMUSCO oferuje transport multimodalny. Transport multimodalny jako połączenie dwóch lub więcej rodzajów transportu może być alternatywą gdy: przesyłka jest zbyt droga korzystając z jednego środka transportu; przesyłka jest za wolna, ale tania lub za szybka, ale droga, lub gdy nie ma możliwości dostawy przesyłki za pośrednictwem pierwszego inicjującego środka transportu.

 • USŁUGI


  TRANSPORT PONADGABARYTOWY  Firma TYMUSCO zajmuje się także transportem ładunków ponadgabarytowych. Ich wymiary, waga nie pozwalają na transport konwencjonalmymi środkami transportu. Korzystajac z pomocy naszych partnerów, podwykonawców jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym nietypowym ładunkiem.

 • USŁUGI


  MAGAZYNOWANIE  Firma TYMUSCO oferuje także swoim klientom usługi magazynowania oraz dystrybucji krajowej. Magazyny uniwersalne przystosowane do wysokiego składowania znajdują się w bardzo dobrych lokalizacjach – centralna Polska.